Корпусні меблі на замовлення

Проектування та виготовлення корпусних меблів за індивідуальними замовленнями Проектування та виготовлення корпусних меблів за індивідуальними замовленнями

Корупні та вбудовані меблі за індивідуальними проектами – це мрія, втілена в реальність. На сьогоднішній день замовити виготовлення меблів не складно, головне – визначитися з основними побажаннями щодо даних конструкцій, сформулювати їх і передати на розробку нашим фахівцям. Також вибираєте вподобані матеріали та фурнітуру.

Звичайно, при необхідності ми допоможемо вам скласти ескіз виробів і дамо вам цінні рекомендації. Ми можемо запропонувати вам безліч цікавих варіантів для облаштування квартири.

Всі меблі проектуються на замовлення, з урахуванням габаритів ділянки кімнати, для якої вони виготовляються. У нас можна замовити такі вбудовані меблі, як шафа-купе, стіл, тумбу, спальню, меблі на індивідуальне замовлення для передпокою та вітальні, дитячу кімнату, кабінет і т.д.

Виробництво меблів відбувається досить оперативно співробітниками нашої фірми. Час виконання залежить насамперед від побажання нашого замовника. При необхідності ми створимо вам меблі в найкоротші терміни. При цьому якість не постраждає.

Вбудовані та корпусні меблі – досить-таки оригінальне рішення для вашого інтер'єру. Сьогодні неможливо уявити собі сучасний інтер'єр без індивідуальних меблів.

Як показує наш досвід, меблями на замовлення, виготовленими нашими майстрами, всі наші клієнти залишаються задоволеними.