Перетяжка диванів шкірою

Перетяжка диванів шкірою Перетяжка диванів шкірою

Оббивка м'яких меблів зпро часом приходить у непридатність і втрачає свою бувалу привабливість або більше не вписується у новий інтер'єр приміщення. В цьому випадку не поспішайте з її повною заміною. Відновлення старих меблів завжди обходиться дешевше, ніж покупка нових. В результаті ви отримуєте практично нові меблі за набагато менші гроші.

Шкіряний диван - надзвичайно красива і нескінченно стильна частина будь-якого інтер'єру - будь то солідний офіс або шикарна квартира. На відміну від дивана, оббитого тканиною, шкіряний диван не накопичує в собі пил, що вкрай актуально для алергіків. Пил, що накопичився, видно, його легко можна видалити вологою ганчірочкою.

Міцкий, м'який та дихаючий шкіряний матеріал довго зберігає свої якості та ідеальний стан. Зовнішні поверхні шкіряних меблів мають естетичний вигляд, тому вони сміливо можуть розташовуватися в будь-яких приміщеннях.

Технологія перетяжки шкіряних диванів, яка використовується сьогодні майстрами, дещо відрізняється від методів заміни оббивки своїми силами. Роботу зі шкірою може виконувати лише фахівець, інакше великий ризик пошкодження дорогого матеріалу. Заміна подушок шкіряного дивана

Наші майстри знають специфіку меблевих конструкцій, види меблів, покриттів, матеріалу, кріпильних елементів, функціональних вузлів і т.д. Всі ці знання дозволяють виконати роботи якісно, ​​щоб меблі служили ще дуже довго.

Перетяжка шкіряних диванів, як правило, складається з декількох видів робіт: повна або часткова заміна оббивки, оновлення внутрішнього наповнювача і, якщо потрібно, зміна форми м'яких елементів.

У майстерні спеціалізуються на роботі як з делікатною м'якою, так і з товстою та щільною шкірою. Також здійснюємо оббивку замшею та шкірозамінником.

Наші фахівці проконсультують Вас про властивості та якість того чи іншого зразка з нашого каталогу матеріалів, при необхідності допоможуть вибрати шкіру та підібрати відповідний колір.