Складання меблів

Ремонт та збирання меблів, монтаж/демонтаж Ремонт та збирання меблів, монтаж/демонтаж

Послуги збирання розбирання меблів надаються професійними майстрами.

Складання нових меблів здавалося б не складе великої праці, інструкція є, фурнітура та й власні руки теж є. Але не все так просто, як здається, щоб конструкція виглядала добре і довго прослужила її потрібно зібрати точно і правильно. Ну а що робити у випадку коли меблі зроблені на замовлення, адже її складання це вже індивідуальний підхід. Та й не у кожного знайдеться багато вільного часу, що у майстра займе 2-10 годин (залежно від виду складання) у вас же може затягнутися на кілька днів. Наші майстри пропонуючи послуги збирання вже автоматично дають гарантію на збирання меблів. Для складання меблів майстер має всю професійний інструмент досвід роботи, а головне це їх професійні зобов'язання.

У разі розбирання меблів так само потрібно поставитися з повною серйозністю, тому що розібравши меблі її потім потрібно зібрати. У випадку при переїзді у кожного знайдеться маса турбот, і ще однією турботою буде те, як вам вдасться розібрати меблі, а потім відповідно назад зібрати. Коли такі роботи виконуватиме майстер, ви вільно зможете віддати свій час на інші важливі справи. Майстер виконуючи свою роботу укомплектує розібрані меблі готові до перевезення. Також якщо будуть потрібні нові деталі або заміна старих це для вас не буде проблемою.

Утилізація також відбувається професійно, всі предмети, що підлягають утилізації, будуть укомплектовані та вивезені на утилізацію.

Ми допоможемо Вам заощадити Ваш час!