Перетяжка крісел

М'яке крісло після перетяжки М'яке крісло після перетяжки

Зручні та міцні м'які крісла, втрачаючи зовнішній вигляд, псують інтер'єр та впадають у вічі. Однак не поспішайте купувати нові крісла. Коли крісло сильно зношується або просто морально застаріває, набагато простіше поміняти стару тканину, ніж шукати крісло настільки зручне, як наявне.

Перетяжка крісла здатна повернути старим меблям колишній привабливий вигляд. Сучасні методи дозволяють використовувати будь-яку тканину чи шкіру для перетяжки крісел, диванів, стільців, застосовувати столярні роботи для реставрації, додавати елементи декору тощо.

Замена обивки и реставрация покрытия

За допомогою перетяжки можна не тільки оновити меблі, але й створити єдиний гарнітур, оббивши відповідною тканиною і крісла, диван.

Фахівці майстерні допоможуть Вам визначитися з вибором тканини: у нашому розпорядженні зразки сучасних, практичних, стійких до стирання оббивних матеріалів провідних виробників.

Вартість оббивки та перетяжки крісел шкірою або тканиною формується виходячи з вартості обраного замовником матеріалу та обсягу робіт.

При виконанні послуги перетяжка меблів ми завжди використовуємо тільки якісні, перевірені на практиці матеріали та комплектуючі, що гарантує нашим клієнтам якість і впевненість.

Якщо ж ви вирішили купити тканину для оббивки, то дуже уважно підійдіть до її вибору, так як в магазинах багато неякісної продукції.