Перетяжка офісних крісел

Заміна оббивки офісного крісла Заміна оббивки офісного крісла

Офісні, автомобільні, стоматологічні. За своїм призначенням та конструктивним виконанням крісла можуть бути різними. Але всі вони повинні відповідати трьом умовам: бути зручними, ергономічними та презентабельними.

Перетяжка офісного крісла – це найвигідніше рішення. Вона актуальна, якщо меблі потрібно лише ремонт із заміни оббивки, - це набагато дешевше, ніж покупка нового виробу. Відновлення функціональності та заміна оббивки крісла може продовжити термін його служби на тривалий час.

При ремонті офісних стільців ми використовуємо лише якісні запчастини та матеріали перевірених виробників. Наші майстри мають великий досвід з ремонту офісних і домашніх меблів, завдяки чому відремонтовані вироби не поступаються аналогічним новим стільцям.

При прийомі замовлення на відновлення офісних меблів наші фахівці в разі потреби розрахують доцільність ремонту, виходячи з вартості робіт та цін комплектуючих. Це ж зробить і майстер, який прибув на виклик, якщо Ви не зможете точно вказати причину виходу стільця з ладу по телефону.