Перетяжка крісел шкірою

Перетяжка крісла шкірою Перетяжка крісла шкірою

Міцні та зручні м'які крісла, втрачаючи зовнішній вигляд, псують інтер'єр і впадають у вічі. Кому хочеться тримати вдома пошарпані, потерті крісла? Однак не поспішайте купувати нові крісла.

Сьогодні перетяжка та заміна оббивки крісел шкірою - досить затребувана і користується попитом серед господарів власних будинків або квартир, власників офісів, а також в адміністраціях, лікарнях.

Коли зношуються зручні та звичні м'які меблі, набагато простіше і економічніше оновити оббивку, ніж шукати новий відповідний варіант. Це чудова можливість отримати практично нові меблі та насолоджуватися її красою та функціональністю ще довгі роки.

Перетяжка крісел шкірою перетворює старі крісла на нові, наче щойно з магазину.

Крісло після реставрації та часткової заміни шкіриПри перетяжці крісел Шкірою потрібно враховувати, що шкіра є «примхливим» матеріалом, тому потрібно бути готовим, що робота не буде простою. Але якщо ви довірите процес досвідченому фахівцеві, то багато «підводних каменів» можна буде уникнути, т.к. майстер, безперечно, має багатший досвід та необхідний інструмент.

Наші майстри мають великий стаж роботи та високу кваліфікацію. Скориставшись послугами з перетяжки крісел шкірою в нашій майстерні, ви можете бути впевнені як виконані роботи.