Реставрація меблів

Відновлення лакового покриття Відновлення лакового покриття

Усунення дефектів на поверхні меблів - подряпини, відколи деревини, вм'ятини, плями, пошкодження лакофарбового покриття або грибкові пошкодження.

Немає сенсу змінювати дорогий меблевий гарнітур через, наприклад, пропалену сигаретою плями на одному з його дверей. За підсумками роботи майстра Ви не зможете неозброєним поглядом відрізнити новий виріб від щойно відновленого.

До категорії реставрації меблів також входить заміна тканинної оббивки м'яких меблів, ремонт механізмів трансформації (розкладки) м'яких меблів, відновлення або заміна пружинних блоків. В результаті такої реставрації Ваш диван може стати абсолютно новим виробом у новій колірній гамі. Це дуже зручний варіант у разі проведення косметичного ремонту у квартирі із заміною шпалер або фарбуванням стін на інший колір. Замінивши матеріал оббивки дивана, Ви легко можете підібрати її під нове забарвлення інтер'єру.

Додатково майстер може запропонувати художню реставрацію меблів із нанесенням різьблення, орнаменту або візерунків. В результаті такої реставрації Ви отримаєте справжній витвір мистецтва за помірну плату.

Найскладнішою роботою є реставрація антикварних меблів. Старовинні вироби з дерева з терміном життя, що вимірюється десятиліттями або століттями, потребують особливого нестандартного підходу до реставрації. У цьому випадку всі операції з відновлення деревини займають у рази більше часу і потребують особливої ​​ретельності. Старовинні способи обробки меблів не дозволяють використовувати багато сучасних технологій і тут усі роботи виконуються виключно вручну.

Приклади робіт

View the embedded image gallery online at:
https://cl.lviv.ua/uk/usunennia-poshkodzhen#sigProIdba1bb59b8e