Заміна механізмів

Механизм трансформации Клик-клак Механизм трансформации Клик-клак

Коли ми робимо вибір дивана слід звернути увагу на те, де будуть стояти ваші меблі і те який тип механізму в ньому використовується. Загалом трансформацію диванів можна розділити на кілька типів.

Еурокнижка такий механізм побудований на основі напрямних та пружинних блоків, він найпопулярніший і довговічніший. Сидіння висувається вперед, відкриваючи ящик для зберігання білизни, а спинка дивана лягає на вільне від сидіння місце. Такий тип дивана можна розмістити біля стіни, але в розкладеному вигляді такий диван займає достатньо місця. Слід звернути увагу на те, що при трансформації такий диван ковзатиме по поверхні підлоги, що може створити деякі незручності. Плюс такого механізму у досить великому місці для сну.

Дельфінтакий механізм використовується у всіх кутових диванах. Свою назву цей механізм отримав завдяки руху схожому на дельфіна, що пірнає. Знизу основного сидіння висувається додаткова частина, яка піднімається за рахунок додаткової петлі і з ящика викладається в одне ціле спальне місце з основним сидінням. Таким чином роблячи повноцінне спальне місце. Такий вид механізму має велике місце для складання білизни та витримує великі навантаження, а спальне місце рівне та досить високе.

Акордеон Такі механізми дуже легкі при розлагоджуванні, і дуже схожі на хутра акордеону. Сидіння потрібно підняти до характерного клацання, а далі механізм сам відкриє спальне місце. У такому дивані не передбачено місця під спальну білизну, але в сучасному світі все можливо.

Клік-клак один з найвідоміших диванів. Такий механізм дуже простий у трансформації, сидіння дивана піднімається до спинки до характерного подвійного клацання. Потім сидіння опускається і за ним спинка, таким чином виходить спальне місце. Слід зауважити, що при трансформації потрібно залишати місце між диваном і стіною приблизно 25 см, щоб стіна не заважала при трансформації. Такий диван має місце для білизни та відносно недорогий.

 Американська Французька розкладачка такий механізм працює за принципом розкладання. Матрац із поролону та механізм вкладені в сидіння дивана, там же і знаходиться петля за яку слід потягнути для того, щоб розкласти диван. Відмінність між цими диванами в тому, що на американській розкладачку є подушка, яку перед трансформацією необхідно знімати.

Є ще кілька видів механізмів, але кожен з них рано чи пізно зношується або ламається. Тому ремонтуючи меблі також слід замінити механізм.