Заміна наповнювача

Заміна поролону Заміна поролону

М'які меблі це не тільки гарний дизайн, зручна частина вашого домашнього затишку, але й те з чого вони складаються. Коли ми переймаємо рішення відремонтувати меблі, перш за все відштовхуємося від зовнішнього вигляду. Для цього міняємо тканину оббивки. Також варто пам'ятати про те, що наповнювач меблів не довговічний. І коли "роздягаючи" улюблений диван від верхнього чохла вперше бачимо його зсередини.

Внутрішня конструкція меблевого виробу різна, це залежить від типу виробу його призначення та дизайну. Корпус з дерева або іншого матеріалу, механізм або пружинний блок, і самі наповнювачі, що формують, які також мають різні види і функції.

Поролон - синтетичний матеріал, що складається з 90% пор з повітрям. Поролон м'який, еластичний, щільний, твердий матеріал, що використовується для наповнення меблів. Для формування "начинки" дивану використовують два способи. Перший спосіб цілісний, цілі листи поролону формуються під меблі таким чином створює його форму з огляду на його призначення. Другий спосіб шарової, листи поролону проклеюються між собою формуючи сидіння спинки меблів блоками. Такий спосіб дозволяє створити окремі подушки підлокітники і т.д. Поролон є бюджетним варіантом для наповнення. Недоліком поролону вважається його недовговічність.

Латекс- перероблений сік каучукового дерева. Під хімічним впливом сік дерева згортається і стає м'яким та еластичним. Колір латексу від прозоро білого до помаранчевого залежить від технології виробництва, зовнішніх факторів та умови зберігання. У меблевому виробництві латекс застосовується для матраців, подушок і "начинки" м'яких меблів. В силу своїх позитивних якостей структура латексу легко підлаштовується під тіло, при цьому створює сприятливий вплив на сон і ваше дозвілля. Пористість та повітропроникність дає можливість виробам дихати, таким чином зберігає сухість та не дає зберегти неприємний запах.

Синтепон – це легкий, об'ємний нетканий матеріал. Для наповнення меблів синтепон використовується як м'який прошарок між оббивним матеріалом і основним формоутворюючим елементом. Таким чином синтепон дає можливість пишності та м'якості меблевому виробу. Якість синтепону залежить від технології виробництва та походження сировини. Позитивними якостями є теплостійкість, м'якість, міцність до розривів, добре вентильований і не викликає алергічних реакцій.

Синтепух – легкий пухоподібний нетканий матеріал. Застосовується для заповнення елементів м'яких меблів, підголівники, підлокітники, подушки та інші декоративні елементи меблевих виробів. Синтепух подібний до натурального пташиного пуху, на відміну від пташиного пуху має більше переваг. Він легкий, м'який, не викликає алергічних реакцій, еластичний, теплостійкий і добре вентильований. Вироби із синтепуху стійкі до деформацій, тому довговічні в експлуатації.

Повсть- щільний нетканий текстильний матеріал з валяної вовни. У меблевій індустрії його використовують як прошарок між пружинним блоком та основними верхніми кулями наповнювачів. Зовнішній вигляд матеріалу щільне широке полотно, яке виготовляється шляхом повстування. Вовна тварин має властивість між собою зчіплюватись у технологічних обробках гарячою водою або парою. Повсть буває різної щільності залежно від її призначення. Одним з видів повсті є фетр досить багатофункціональний. Повсть має досить багато переваг це тепло- звуко-ізолятор, при взаємодії з іншими наповнювачами знижує тертя, повсть погано загоряється, здатна вбирати рідину більше власної ваги. А також не накопичує пил і добре провітрюється.

Кокос- пружний щільний матеріал, що видобувається з волокон кокосового горіха. Шляхом технологічних відпрацювань волокна кокосу створюють досить щільний, міцний матеріал, який використовують для рівних поверхонь у меблевих виробах. Позитивними якостями кокосового наповнювача вважаються його міцність, оскільки досить стійкий до деформацій, не вбирає вологу, не гнить і не розкладається. Не викликає алергічних реакцій, тому що складається з натурального волокна. Маючи латексне просочення досить еластичний, що дозволяє приймати положення людського тіла, але при цьому добре приймає зворотне рівне положення. У меблевих виробах найчастіше застосовується для матраців.

Полістиролові кульки- наповнювач який має вигляд дрібних повітряно легких кульок якими наповнюють меблеві вироби, такі як крісло. Чохол наповнюється кульками і коли людина сідає в це крісло воно набуває форми людини, досить легке тому переставити крісло не складе труднощів. Кульки періодично просаджуються і постійно вимагають витрат для того, щоб їх досипати у виріб.