Перетяжка диванів

Перетяжка дивану Перетяжка дивану

Майстерня здійснює перетяжку диванів будь-якої складності. Професіоналізм та організація роботи є основою якісних послуг та максимальної швидкості їх виконання з урахуванням усіх побажань клієнтів.

Якщо ви не хочете міняти зручні меблі тільки через непоправно зіпсовану оббивку або через те, що вони стали немодними, рішення є: перетяжка дивана .

На перший погляд може здатися, що перетяжка диванів – це не дуже складний процес, і не обов'язково звертатися до фахівців. Однак насправді це не так. У процесі виконання роботи задіяні мають бути одразу кілька досвідчених фахівців. Це і технолог, і вимірник, і дизайнер. Тільки в цьому випадку перетяжка диванів буде якісною.

Перетяжка робить Ваші меблі ексклюзивними, дає можливість Вашим улюбленим і перевіреним меблям знайти нове життя.

Фахівці майстерні працюють з диванами будь-якої форми та конструкції: кутовими та прямими, розкладними та стаціонарними. Перетяжку диванів, і всі супутні роботи виконуємо з використанням кращих тканин, наповнювачів та інших матеріалів на вибір клієнта.

Майстерня також  виконує на замовлення виготовлення знімних чохлів для диванів.

Кваліфікації співробітників, використання якісних матеріалів – все це дозволяє  виконувати перетяжку диванів на гідному рівні.

Якщо у Вас виникла проблема з диваном або Ви просто хочете оновити його зовнішній вигляд, звертайтеся до майстерні.