Ремонт м'яких меблів

Перетяжка та ремонт меблів будь-якої складності, а також усунення зовнішніх пошкоджень та часткова зміна форми та дизайну меблів, заміна наповнювача.

Після повної перетяжки шкірою, старі меблі виглядають новішими і соліднішими. Нова шкіра виглядатиме свіжіше і даватиме блиск.

Офісні, автомобільні, стоматологічні. За своїм призначенням та конструктивним виконанням крісла можуть бути різними. Але всі вони повинні відповідати трьом умовам: бути зручними, ергономічними та презентабельними.

Зручні та міцні м'які крісла, втрачаючи зовнішній вигляд, псують інтер'єр та впадають у вічі. Однак не поспішайте купувати нові крісла. Коли крісло сильно зношується або просто морально застаріває, набагато простіше поміняти стару тканину, ніж шукати крісло настільки зручне, як наявне.

Якщо старий диван чи крісло виглядають вже не так привабливо, як раніше, може знадобитися ремонт м'яких меблів. Ремонт м'яких меблів ніколи не застаріє, адже вона дозволяє вдихнути нове життя в старі та стільці, дивани та крісла, що втратили вигляд.

Оббивка меблів включає заміну тканини, на Ваш вибір це може бути бавовна, велюр, мікрофібра, флок, жаккард, штучна і натуральна шкіра або шиншил, заміну наповнювача, а також ремонт каркасу меблів за допомогою фанери і дерева. Якщо потрібна реставрація лакової поверхні, усунення подряпин, відколів або тріщин, трохи збільшується час перетяжки меблів і, відповідно, ціна.

Меблі, що служать нам справно багато років, рано чи пізно зношуються. І як би дбайливо ви не поводилися з нею, завжди настає такий момент, коли оббивка її настільки занепадає і застаріває, що необхідна перетяжка.

Оббивка м'яких меблів зпро часом приходить у непридатність і втрачає свою бувалу привабливість або більше не вписується у новий інтер'єр приміщення. В цьому випадку не поспішайте з її повною заміною. Відновлення старих меблів завжди обходиться дешевше, ніж покупка нових. В результаті ви отримуєте практично нові меблі за набагато менші гроші.

Кухня - одне з найважливіших приміщень у будинку. Це – «робоче місце», де кожна господиня проводить так багато часу, що намагається створити і деякий затишок, якщо кухня одночасно служить і їдальні.

Міцні та зручні м'які крісла, втрачаючи зовнішній вигляд, псують інтер'єр і впадають у вічі. Кому хочеться тримати вдома пошарпані, потерті крісла? Однак не поспішайте купувати нові крісла.

Майстерня здійснює перетяжку диванів будь-якої складності. Професіоналізм та організація роботи є основою якісних послуг та максимальної швидкості їх виконання з урахуванням усіх побажань клієнтів.