Складання меблів для готелів

Однією з умов успіху сучасного готелю є готельні меблі. Тільки ретельно продумане меблювання може стати аргументом якості та комфортабельності. Хороші готельні меблі, затишний інтер'єр і, звичайно, якісне обслуговування – головні складові успіху кожного готелю.

Готельні меблі відрізняються від будь-якої іншої високої надійністю, якістю та зносостійкістю. Для виготовлення використовуються високоякісні матеріали, які зберігають свої властивості навіть в умовах частої експлуатації. Однією із застав хорошої якості в процесі експлуатації є правильне складання меблів.

Встановлення скляних дверей шаф, наприклад, рідко в кого вдається з першого разу. Достатньо трохи перекосити петлі, і скло зі дзвоном зсипається на підлогу. Поширена помилка також полягає у непідготовленому для збирання місці. Достатньо невеликого камінчика на підлозі, де зазвичай збираються меблі, щоб після завершення збирання з жахом виявити на стінках глибокі подряпини.

Тому на високому рівні будь-який предмет готельних меблів може бути зібраний тільки професіоналом, який має великий досвід робіт зі збирання меблів. Хороші, правильно зібрані меблі – одна з основних застав позитивного сприйняття готельного номера відвідувачем.

Наша компанія  надасть свої послуги зі збирання меблів у комерційних приміщеннях у будь-яких обсягах. Працюємо за договором та БЕЗ ПОСЕРЕДНИКІВ.