Утилізація старих меблів

Враження про готель складають на основі багатьох факторів – це якість сервісу, готельна кухня, наявність додаткових послуг, привітний персонал. Але саме інтер'єр, зокрема меблі, відіграють особливу роль у створенні позитивного іміджу, що має колосальне значення.

Коли готель функціонує протягом тривалого часу, йому доводиться проводити ремонт. На сучасному ринку готельної індустрії України питання про проходження готелем процедури класифікації є досить актуальними. Готельні установи часто проводять переоснащення номерного фонду. Речі не вічні. Рано чи пізно старі меблі стають непридатними, змінюються новими і якіснішими. Часто її прибирають не через непотрібність, а тому, що вона не вписується в нову концепцію дизайну апартаментів.

Двоспальні ліжка, шафи, дивани та крісла з апартаментів, холодильники і т. д. При повному переоснащенні номерного фонду всі ці предмети потрібно не просто прибрати з номера, але часто й вивезти з території готелю.

Замовляючи утилізацію та вивезення старих меблів у нашій компанії за доступною та вигідною ціною, Ви заощаджуєте свій час та гроші. Питання з перевезенням та утилізацією непотрібних великогабаритних предметів вирішується досить швидко. Достатньо лише одного дзвінка адміністратору, щоб замовити послугу.

Утилізація меблів проводиться по Львову та області. Спектр робіт включає розбір меблів, її перев'язку, завантаження меблів у контейнер і сам вивіз предметів. Меблі, які не перевозяться, а утилізуються, відвозяться на звалище.