Послуги майстерні

Ремонт мягкой мебели, перетяжка мягкой мебели, химчистка мягкой мебели, ремонт матрасов, сборка мебели, пошив одеял, замена механизмов.

Враження про готель складають на основі багатьох факторів – це якість сервісу, готельна кухня, наявність додаткових послуг, привітний персонал. Але саме інтер'єр, зокрема меблі, відіграють особливу роль у створенні позитивного іміджу, що має колосальне значення.

Однією з умов успіху сучасного готелю є готельні меблі. Тільки ретельно продумане меблювання може стати аргументом якості та комфортабельності. Хороші готельні меблі, затишний інтер'єр і, звичайно, якісне обслуговування – головні складові успіху кожного готелю.

Послуги збирання розбирання меблів надаються професійними майстрами.

М'які меблі це не тільки гарний дизайн, зручна частина вашого домашнього затишку, але й те з чого вони складаються. Коли ми переймаємо рішення відремонтувати меблі, перш за все відштовхуємося від зовнішнього вигляду. Для цього міняємо тканину оббивки. Також варто пам'ятати про те, що наповнювач меблів не довговічний. І коли "роздягаючи" улюблений диван від верхнього чохла вперше бачимо його зсередини.

Коли ми робимо вибір дивана слід звернути увагу на те, де будуть стояти ваші меблі і те який тип механізму в ньому використовується. Загалом трансформацію диванів можна розділити на кілька типів.