Оббивка меблів

Перетяжка меблів штучною шкірою Перетяжка меблів штучною шкірою

Оббивка меблів включає заміну тканини, на Ваш вибір це може бути бавовна, велюр, мікрофібра, флок, жаккард, штучна і натуральна шкіра або шиншил, заміну наповнювача, а також ремонт каркасу меблів за допомогою фанери і дерева. Якщо потрібна реставрація лакової поверхні, усунення подряпин, відколів або тріщин, трохи збільшується час перетяжки меблів і, відповідно, ціна.

Перетяжка кресла кожезаменителем

Наші майстри спеціалізуються на оббивці будь-яких меблів, перетяжці крісел, диванів та будь-яких предметів інтер'єру, що включають елементи з тканини. У процесі оббивки м'яких меблів ми можемо запропонувати Вам підібрати тканину найбільш підходящу за кольором і малюнком або оновити меблі за допомогою нового малюнка, що гармонує з інтер'єром. Якщо Ви задумали змінити м'які меблі в будинку, не поспішайте з покупкою нового дивана та крісел. Порадьтеся з нашими майстрами щодо переваг перетяжки меблів. По-перше, Вам не доведеться викидати старі меблі, а це, як правило, забирає багато часу і сил на те, щоб її розібрати, спустити на вулицю з квартири і дотягнути до смітника або відвезти на дачу. По-друге, Вам не доведеться змінювати загальну обстановку кімнати під габарити нових меблів. По-третє, Вам не потрібен час на те, щоб звикнути до становища в новому кріслі або новому дивані. Ви просто змінюєте обличчя Ваших старих меблів за допомогою наших чарівників. Усі наші фахівці вміють чаклувати вже протягом п'яти років, а дехто ще більше.

Не менш актуальною є послуга з оббивки меблів для офісних приймальних та кімнат переговорів. З нашою допомогою Ви можете оновлювати обличчя Вашої компанії – затишний діловий диван, що сприяє відповідальним рішенням, так часто, як Ви вважаєте за потрібне.

Перетяжка дивна кожезаменителем

Ми приїдемо до Вас, продемонструємо каталог з варіантами оббивки для перетяжки меблів, підберемо з Вами відповідну тканину і "чаруватимемо". Насамперед, треба демонтувати стару тканину. При перетяжці меблів важливо зробити «роздягання» меблів акуратно, тому що згодом старий одяг послужить викройкою для нової. Потім ми проведемо діагностику фурнітури та знайдемо слабкі місця старих меблів. Після чого обговоримо з Вами дизайн Ваших нових меблів. У процесі перетяжки меблів можлива зміна дизайну за допомогою додаткового наповнення та нової тканини. Наші майстри перевірять усі деталі на стан, і у разі, якщо виявиться вада типу тріщини, подряпини чи сколу на важливих елементах меблів, Вам буде запропоновано реставрацію. Після затвердження всіх робіт та вибору основних матеріалів для перетяжки меблів укладається договір на чаклунство. Засікайте час і передчувайте результат.

Після перетяжки ніхто не здогадається, що це крісло – все те саме крісло, яке затишно приймало Вашу бабусю, маму і яке так любите Ви.