Ремонт шкіряних меблів

Реставрація крісла зі шкіри Реставрація крісла зі шкіри

Після повної перетяжки шкірою, старі меблі виглядають новішими і соліднішими. Нова шкіра виглядатиме свіжіше і даватиме блиск.

Реставрація м'яких меблів зі шкіри важливе та відповідальне питання. Натуральна шкіра - це непростий оббивний матеріал, оскільки потрібно точно виміряти всі витратні матеріали. Слід також мати на увазі, що робота зі шкірою вимагає більше витрат часу. Щоб перетягнути шкірою потрібен досвід та професіоналізм. Натуральна шкіра сама по собі важкий і водночас делікатний матеріал.

Замена подушек креслаРеставраційні роботи зі шкірою також включають такі послуги, як часткова заміна деталей. Майстер оцінюючи меблі може запропонувати замінити ті частини, які зовсім зносилися, сидіння, спинки і т. д., а ті які можна відреставрувати залишає. Ті частини, які залишаться, потрібно привести в новий вигляд. Тріщини, подряпини, та інші дефекти спочатку проходять хімчистку, замазуються, підфарбовуються, поліруються і на етапі, що укладає, покриваються лаком. Таким чином поєднавши весь виріб меблі виглядають новими.